Marki

Strona główna / Marki / Nowy Styl

Nowy Styl

Przyjazne krzesła do każdego wnętrza

Nowy Styl to najstarsza marka w portfolio Grupy Nowy Styl. Jej produkty powstają z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów. Dzięki szerokiej ofercie oraz równowadze jakości, funkcjonalności i ceny, marka spełnia oczekiwania klientów na całym świecie. Różnorodność oferty Nowy Styl stwarza możliwość zastosowania ich we wnętrzach różnego typu: obiektach biurowych, salach konferencyjnych i poczekalniach, obiektach gastronomicznych i mieszkalnych.

Kolekcja Nowy Styl obejmuje ponad 200 linii wzorniczych foteli i krzeseł dostępnych w około 100 tapicerkach. W portfolio marki znajdują się również stoły i inne elementy wyposażenia wnętrz – dzięki temu oferujemy usługi kompleksowe i profesjonalne.

Nowy Styl to nowoczesne wzornictwo i praca ekspertów najwyższej klasy. Połączenie sprawdzonych rozwiązań technologicznych i ciekawych projektów sprawiło, że nasze produkty trafiły do domów i biur na całym świecie. Nasza przyjazna marka jest zawsze blisko i podąża za oczekiwaniami klientów – dzięki temu każdego roku powstają nowe projekty, a krzesła Nowy Styl cieszą kolejne pokolenia. Produkty Nowy Styl znalazły również uznanie wśród inwestorów i właścicieli wnętrz publicznych oraz komercyjnych. Z myślą o nich stworzyliśmy między innymi specjalną linię stołów i krzeseł drewnianych oraz szczególnie wytrzymałe modele laminatowe. Linię rozwoju marki wyznaczają współczesne wyzwania – jej największymi zaletami zawsze będą wysoka jakość i konkurencyjna cena.


www.nowystyl.com

Galeria

2010 © Nowy Styl Group     created by agencja interaktywna.apeiro